või
+372 5590 3008

Näopuhastus, Anna Lotan kosmeetika (Israel).

Ultrahelipuhastus 75 min.  40€
Kombineerutud näopuhastus (ultraheli + mehaaniline) 90 min.  44€
Atraumaatiline manuaalne puhastus “jahe niisutamine” 75 min.  40€

Näohooldused, Anna Lotan kosmeetika (Israel).

Kollageeni hooldus  60 min.  40€
Pinguldav näohooldus 60 min 40€
Niisutav näohooldus  60 min 40€
Tundliku naha näohooldus 60 min 40€
Näohooldus + näomassaaz  75 min 46€
D´arsonval näole 15 min 10€
D´arsonval + näomask 30 min 16€
Kollageeni mask 30 min 28€
Kasutatakse hoolduses:

Professionaalne Iisraeli kosmeetika Anna Lotan. Seda kosmeetikasarja teatakse Ilumaailma professionaalide seas. Anna Lotani retsepte ostavad kõige prestiižikamad kosmeetikafirmad ja tema poolt välja töötatud metoodikaid kasutavad kogu maailma kosmeetikud. Anna Lotan tuli kosmetoloogia alale 50. aastate alguses. Kosmetoloogiat, dermatoloogiat ja kosmeetiliste ainete tootmist õppis Anna Lotan Saksamaal, Austrias ja Prantsusmaal. Professionaalsetes ringkondades on Anna Lotan tuntud kui originaalse sügavpuhastusmeetodi looja. Just tema soovitas kasutada naturaalseid taimseid kolloide naha ettevalmistamiseks järgnevale puhastusele ja võttis kasutusele termini “jahe niisutamine”.

Anna Lotani toodete suureks väärtuseks on toimeainete looduslik päritolu, mis pidavat sisaldama kogu Mendelejevi tabelit ja taimed- nii kaktused kui ka muud eksootilised liigid. Loomulikult sisaldavad tema loodud kosmeetikatooted ka meile ammu tuntud ja äraproovitud taimi nagu saialill, aaloe, punane päevakübar, siberi astelpaju jne.

Anna Lotan laboratooriumite poolt väljatöötatud tooteid kasutatakse edukalt akne, psoriaasi, kuperoosa ja teiste nahavaeguste leevendamiseks. Neid kasutatakse ka profülaktiliseks nahahoolduseks.